GST - Praca - pasja

O mnie

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Konfucjusz

firma

Praca z pasji

Moja praca to nie tylko obowiązek, ale także przyjemność i źródło nieustającej inspiracji. Moja ścieżka zawodowa zawsze była bliska tematom informatycznym, za co jestem ogromnie wdzięczny, gdyż zaprowadziła mnie co celu jakim jest własna firma. Każdy projekt, który podejmuję, jest wynikiem autentycznej pasji do technologii informatycznych. Każdą wolną chwilę poświęcam poszerzaniu wiedzy w zakresie informatycznym… i tak od ponad 20 lat 🙂 

Na co dzień jestem szczęśliwym tatą i mężem. Mam szczęście, ponieważ Rodzina wpiera mnie w realizacji pasji-pracy. Szczególnie Żona – graficzka, która bacznie czuwa nad wizualnymi aspektami:)

lata doświadczenia
0
opinie

Co o mnie piszą

Najlepszą gwarancją jakości wykonywanych usług są opinie Klientów. Sprawdź poziom zadowolenia ze współpracy z GST. Poniżej autentyczne opinie z Google:

Mam do Pana Tomka pełne zaufanie. Pewnie większość Klientów zna Go tylko z obsługi online, ale ja miałam przyjemność osobiście Go słuchać i czerpać od Niego wiedzę, gdyż działamy w pobliskich miastach.

Anna Bujoczek Agencja Nieruchomości LOKATOR

Niesamowicie kompetentny człowiek! Serdecznie polecam usługi Pana Tomasza, naprawdę super osoba nie mówiąc tylko o jakości usług 🙂 Skorzystałem z usługi stworzenia strony internetowej jak i szkolenia i wiem że lepiej trafić nie mogłem. Kto skorzystał z GST Tomka ten wie:) Ze świecą szukać !!! Pozdrawiam

SQUIRT BIOmento.pl

Bardzo fajna współpraca. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Ze strony www jestem mega zadowolony, a inne sprawy stanowiące dla mnie problem, firma rozwiązuje w mig. Oferta jest naprawdę ciekawa, a do tego ceny mogą pozytywnie zaskoczyć. Do tego miła i sympatyczna wymiana maili oraz stały kontakt telefoniczny.

HaloHoliday haloholiday.pl